Kalkulátor ceny služby Správa IT

  • 10. června 2020

POZOR, od 1.7.2020 dochází k výraznému cenovému zvýhodnění při zachování rozsahu poskytovaných služeb! Zkuste cenový kalkulátor níže!

Klasický ceník u nás nenajdete. Výpočet ceny je závislý na několika individuálně nastavitelných faktorech. Jedná se o počty kusů techniky, kterou vám budeme držet v provozu, a o počet lokací (poboček), kde se vaše IT zařízení nachází.

Naši službu nabízíme v rámci Kraje Vysočina a to v dojezdovém čase do cca. 40 minut od města Třebíč (tj. zahrnujeme např. i město Jihlava).

Kč bez DPH

Výslednou cenu, která vám vypadne z kalkulátoru, berte jako orientační (ale ve většině případů se shoduje s naší cenovou nabídkou). Orientační cena nezahrnuje zpracování vašich individuálních požadavků ani specifických zařízení, které mohou vybočovat z hlavních mantinelů naší služby Správa IT. Také nezohledňuje zvýhodnění, které nabízíme pro neziskové organizace se zdravotním nebo sociálním zaměřením. Pokud budete mít zájem o přesnější cenovou nabídku nebo další informace, můžete se nám ozvat přes následující kontaktní formulář (součástí zprávy bude i vámi nastavená orientační kalkulace).

Pokud nechcete použít kontaktní formulář, můžete nám napsat přímo na info@zaccount.cz.

Co děláme?

Účetnictví

Zpracováváme účetnictví pro OSVČ, malé firmy a neziskové organizace na Třebíčsku (Kraj Vysočina).

 

Správa IT

Řešíme problémy s počítačem, tiskárnou, serverem, počítačovou sítí a šíříme osvětu mezi uživatele IT…